«Тиждень енергоефективності – 2013»

З 1 по 11 жовтня в регіонах України проходитиме «Тиждень енергоефективності – 2013», – повідомила прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

Захід покликаний продемонструвати громадськості та бізнес-спільноті переваги енергозбереження та використання енергоефективних технологій, їх економічну доцільність та значення для довкілля.

У всіх областях України впродовж цього періоду пройде низка заходів. До прикладу, в Києві відбудеться Всеукраїнський конкурс «Діти за чисту енергію», конкурс на найкращу агітку у сфері енергозбереження «Плакатом по витратах», семінар для вчителів ЗОШ щодо впровадження навчальних програм з енергоефективності (школа № 106), прес-тур на енергоефективні об’єкти тощо.

Інші області, що приєдналися до Тижня енергоефективності проведуть власні заходи, спрямовані на популяризацію питань енергоефективності та поширення досвіду реалізації енергозберігаючих проектів.

Зокрема, на Львівщині відбудеться ХІІІ Міжнародно-економічний форум: «Глобалізація та інтеграція: виклики та рішення». Його учасники та гості матимуть унікальну можливість отримати актуальну інформацію з перших рук від представників влади та бізнесу, міжнародних та українських експертів, а також обговорити ключові питання. Тема дискусії – «Екотехнології – стратегії майбутнього», питання, що їх обговорюватимуть, – енергозбереження: технології, реалії, досвід; екологія у виробництві та побуті: модернізація виробництва, переробка та утилізація відходів; екоспоживання: новий стиль життя; «зелене будівництво»: вдалий досвід і нові можливості.

Окрім того, в рамках Тижня енергоефективності на вулицях багатьох міст України, а також на радіо та телебаченні з’явиться соціальна реклама із закликами ефективно використовувати енергію, щоб не лише заощаджувати власні кошти, а й жити в екологічно чистому середовищі.

З програмою Тижня можете ознайомитися на сайті: http://saee.gov.ua/tizhden-energoefektivnosti.

Поделиться с друзьями - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone
Связанные Записи