У Києві стартує програма з енергоефективності шкіл

У Києві стартує програма з енергоефективності шкіл.

Учні 6-8 класів столичних шкіл навчатимуться енергоефективності. Згідно з програмою факультативного курсу «Основи теплозабезпечення та теплозбереження» школярі розроблятимуть проекти зі зниження тепло- та електроспоживання у власних навчальних закладах. П’ять найкращих проектів будуть втілені в життя. Фінансування на себе візьме компанія ДТЕК.

Курс розроблено на основі американської програми шкіл Green Schools. Наразі у Києві проходять семінари для майбутніх викладачів курсу. «Наше завдання – привести людей до розуміння значущості енергоефективності, навчити берегти тепло, знижувати свої витрати на енергію. Унікальність проекту«Енергоефективні школи» в тому, що учні будуть не тільки в теорії вивчати, як виробляється тепло і як уникнути його втрат» – зазначила керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб.

Після завершення пілотного проекту у столиці, навчати енергозбереженню спеціалісти поїдуть і до інших регіонів, першим з яких буде Дніпропетровськ. За словами одного з керівників проекту USAID «Реформа міського теплопостачання» Андрія Міцкана, дуже важливим є підтримка громадян і місцевої влади та їх зацікавленість в таких енергоефективних проектах. Міцкан переконаний, міста витрачають надто великі суми на енергоресурси. За рахунок енергозбереження їх можна скоротити у кілька разів.

За матеріалами ДТЕК

http://saee.gov.ua

Поделиться с друзьями - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone
Связанные Записи